شقق للبيع في المنطقة السادسة, صفحة 2

452 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في منطقة راقية بمدينة نصر سعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م هاى سوبر لوكس فى احمد فخرى م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م هاى سوبر لوكس احمد فخرى م6 مدينة نص

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150مسوبر لوكس جمال حمدان من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس جمال حمدان مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عظيمه للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بسعر مغري للبيع 220 متر خطوات من مكرم عبيد

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش تحفه 220م خطوات لعباس العقاد بسعر مم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من مكرم عبيد وحديقه الطفل 230م حصه في الجراج

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من حديقه الطفل للبيع 230 متر حصه في الجراج

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من حديقه الطفل للبيع 230 متر حصه في الجراج

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230 متر حصه في الجراج بجوار حديقه الطفل

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في المنطقة السادسة مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقة بسعر مميز 110 م / قرب حديقة الطفل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 280 م للبيع مباني 2022م بمدخل فخم وواجهه شيك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحه 250 متر

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحه كبيره 250م

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه كبيره المربع الذهبي مساحتها 250 متر

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل على حديقه مساحتها كبيره 250 متر المربع الذهبي

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع بمكان مميز بمصطفى النحاس بمدينة نصر

    Onyx for real estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر المنطقه السادسه غير مجروحه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه كبيره 260 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع محمد حسن بدران, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة المساحات الكبيرة شقه 260 متر خطوات من عباس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع محمد حسن بدران, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع