شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 133

4,962 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب جاهزة للسكن في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في Sarai القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في Sarai القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٢٨٬٦٠٣ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل مقدم وبالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا بدون تشطيب للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة مع دفعة أولى ميسرة

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة للبيع – هاب تاون | مدينة المستقبل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع برايم لوكيشن بسعر مميز سراي

    Closer logo image

2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ١٢٥ متر في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم قسط 12 سنة امتلك شقة امام مدينتى فيو مفتوح

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي من المالك بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب جاهزة للسكن في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى haptown hassan allam مقدم وجاهز لاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة شقة للبيع في البوسكو سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٦٤٬٠٩٤ جنيه

    شقق للبيع في مدينة المستقبل بالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة مفتوحة مع حديقة في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م استلام فوري في سراي بجادرن 220م

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع