شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 130

4,962 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم شقه للبيع فى كمبوند سراي (Sarai)

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كابيتال جاردنز | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجنينة كبيرة ٣ غرف موقع مميز جداً

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في بالم هيلز بسعر لقطة و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن اير بخصم كبير + وباقل سعر في كمبوند سراي

    Impact Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع سور فى سور مدينتى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٧١٬٢٥٧ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بخصم 50 %

    Held Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مستقبل سيتي -بمقدم وأقساط حتي 2032

    Wdeals for real estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 4نوم بسعر لقطه بالمستقبل بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م فيو مميز استلام فوري في هاب تاون حسن علام

    Property  Hills. logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب فيو لاند سكيب بجوار مدينتي بالقسط

    Impact Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٢٩٬٤٤٥ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط بخصم 50 %

    Held Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه لسرعه البيع شقه ارضي بجاردن فيو بحيره

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 202م للبيع بسعر لقطه في سراي بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة بالكامل في بيتا جرين المستقبل

    Property  Hills. logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أفضل لوكيشن-فيو بحري مميز-أرخص من الماركت

    Right Direction logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيراسيز بالمستقبل باقل سعر

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير - فيو على الجاردن

    Flag square Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 138م للبيع في قلب مستقبل سيتي

    Selection Code logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للسكن فى سراي المستقبل سيتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف سراي بسعرقديم

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م في بلوم فيلدز بجانب هاب تاون حسن علام

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ( 181 م) استلام فورى فى سراى بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع