شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 131

4,962 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م في سراي باقل مقدم و بفيو تحفة على بارك

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فيو بحيرة استلام فوري باقل سعر في الماركت

    Summit Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل مقدم ستديو فى بلوم فيلد موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحري بالكامل | إطلالة مفتوحة وخصوصية

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م بحري و بفيو على لاند سكيب في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز دلوقتي شقه في سراي باقل سعر في الماركت

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في سراي بمرحلة ايلان لوكيشن مميز اقل من سعر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 205 متر + 120 جاردن بكومبوند سراي

    sherwoods property logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 185م بفيو بحيرة وجاردن, استلام فوري

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في ماونتن فيو اليفا - فيو داخلي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين مع حسن علام بالمستقبل سيتي بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ م استلام فوري بخصم ٤٠ %

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر السوق بمقدم واقساط استلام سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع مميز في لافينير المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز كابيتال جاردنز | موقع مميز

    Beltone logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة نصف تشطيب فى أوديسيا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقسط علي 12 سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أقل من سعر السوق في هاب تاون بارك ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 112م كورنر بفيو مميز في سراي بخصم كبير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى موقع مميز فى بلوم فيلد مستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل قسط شهري امتلك شقه دبل فيو في كمبوند سراي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 950 الف امتلك شقه بجاردن سورxسور مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 11 الف - دبل فيو في سراي امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٧٣ جنيه/متر مربع