شقق للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 20

646 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل سعر فى بلوم فيلدز قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل سعر بالمستقبل سيتي قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٢٦٬٣٩٢ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنتين وتقسيط علي 10 سنين شقه لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع وسعر مميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة في مشروع بلووم فيلدز استلام

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متطشب بسعر لقطه اسعار التجمع زمان فرصه

    La Costa For Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو مستثمر دي فرصه و لو عايز تسكن بردو فرصه اكبر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري بأقل سعر معTatweer Misrفى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله كلاستر

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٤٩٬٧٥٣ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز تيراسيس ب اقل مقدم

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( لوكيشن مميز مع باركينج )) للبيع -بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 112م بلوم فيلدز فيو لاند اسكيب باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مرحله تيرسس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ستوديو شقه لقطه في بلوم فيلدز لسرعه البيع

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر مميز جدا في موقع متميز

    Feeds logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بلوم فيلد (120م), فيو مميز , ليك سايد

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 170 م ) فيو لاند سكيب - جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت - bloomfields

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة RTM للبيع برايم لوكيشن في ( المستقبل سيتي)

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع باطلالة مباشرة على اللاندسكيب و بخصم 35%

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( 165 متر )) للبيع في بلوم فيلدز استلام فوري

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Bloomfields | استلام فوري

    Beltone logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع