شقق للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 23

646 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٣٬١٨٤ جنيه

    شقة للبيع 120م في بلوم فيلد مرحلة ليك سايد

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 م للبيع فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – كمبوند بلوم فيلدز، المستقبل سيتي – كلاسترز

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (149م), فيو مميز استلام فورى

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز مستقبل سيتي ب احسنسعر

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعرهاا شقة 149م بفيو ع الpool مباشرة

    Bright logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر ستوديو في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م ( بأقل من سعر السوق ) للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف بأفضل سعر وافضل لوكيشن بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٠٦٠ جنيه

    دوبلكس بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٦١٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع بوقع متميز في بلوم فيلدس تشطيب كامل

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز بسعر مغري بالجراج

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلومفيلدز مستقبل سيتي اقل سعر

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز مقدم و اقساط

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/تيراسيس

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف للبيع في كومباوند بلوم فيلدز مع باركينج

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 165 م ) مدينتى فيو فى بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر 111 متر بالجراج استلام فورى

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٨٦٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع