شقق للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 17

646 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع باقل سعر فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في الماركت - 700 ألف أقساط متبقية

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر مميز للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين ارضي بجاردن في بلووم فيلدز

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه مع Tatweer Misr بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل تشطيب بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣١٨٬٩٣١ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٥م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع بالتقسيط علي 10 سنين بأقل مقدم

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٩٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 3 غرف نص تشطيب بالتقسيط واقل مقدم

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة استلام فوري

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق 3غرف للبيع في Bloomfields بلتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    بدون أوفر أمتلك شقة متشطبة بمقدم و تكملة أقساط

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لأمتلاك شقة أرضي بجاردن في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين أستلام فوري في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٣٦١٬١٥٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت بموقع مميز بلوم فيلدز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نصف تشطيب للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع