شقق للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 15

644 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف 178 متر في كلاسترز بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو علي البحيرة

    Roots Development logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151 في كلاسترز بلوم فيلدز مستقبل سيتي تطوير

    Wnsta how logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في بلومفيلدز – موقع رائع

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٣١٬٤١٣ جنيه

    شقة 165 متر بسعر ممتاز في تيراسيس بلوم فيلدز

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز - 10 سنوات تقسيط - 50 الف شهري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز بمقدم 5٪ - تقسيط يصل الي 11 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو ع جاردن للبيع ف بلوم فيلدز المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٢٠٢ جنيه

    شقة ممتازة في بلومفيلدز - تطوير مصر

    Wnsta how logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع + بجاردن250م بمدخل خاص علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بلوم فيلدز استلام فوري متشطبة بأقل مقدم

    West Field logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    بسعر لقطه شقه 120م فيو مميز دور رابع ف بلوم فيلدز

    متصدر

    S signature logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز بدون مقدم - قسط شهري ١٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٨ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ م غرفتين - بدون مقدم تقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقه بموقع متميز بالتقسيط ٣٢،٠٠٠شهري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم رئيسيتين و3 حمامات، بأقل دفعة أولى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٦٦٬٣٥٢ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – بدون تشطيب

    Beltone logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م جاهزة للمعاينه في بلوم فيلدز بتقسيط 11سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة مفتوحة في أرقى مواقع بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيراسيز بالمستقبل باقل سعر

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى + جاردن (149متر) للبيع, (استلام فورى)

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( غرفتين ) للبيع في بلوم فيلدز (( تشطيب كامل )

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع