شقق للبيع في كايرو فيستيفال سيتى, صفحة 12

316 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع - كايرو فستيفال سيتي

    Experts Home logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم بحديقة خاصه في فيستيفال ليفينج

    Osoul Residence logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م للبيع فى كايرو فيستفال

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 169م للبيع فى كايرو فيستفال سيتى

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل بجاردن-متشطبه-كايرو فستيفال سيتي

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمساحه 191 ارضي بجاردن تشطيب كامل

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | 132م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 165م للبيع | كايرو فيستيفال سيتي | نصف مفروشة

    Circle Realestate logo image

2

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في CFC | شقة مفروشة بالكامل

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كايرو فيستيفال 3 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كبيرة متشطبة بالكامل للبيع في-CFCكمبوند

    Picky Properties logo image

2

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260 متر 4غرف باطلالة مميزة جاهزة للمعاينة فورا

    CBE New Homes logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 216 متر متشطبة بالكامل بفيو مميز للبيع في CFC

    CBE New Homes logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن 80 متر بموقع مميز في كايرو فيستيفال سيتي

    CBE New Homes logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198 متر 3 غرف متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة

    CBE New Homes logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 140 متر في كايرو فيستيفال بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في CFC بأميز لوكيشن واقل من سعر الماركت

    CBE New Homes logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة في كايرو فيستيفال سيتي سعر مميز**

    Apex Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كايرو فيستيفال اورا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم900.00شقه وسط اكبر الخدمات بالتجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٦٥١٬٢٥٠ جنيه

    ِقة ريسيل 3غرف متشطبة بالتكييفات - كايرو فيستيفال

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٣٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالتكييفات+المطبخ استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 290 متر للبيع تشطيب خاص بسعر مميز

    Blu Real Estate Marketing logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بأقل سعر فالماركت - 3 غرف - تجمع

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب فندقي للبيع عند كايرو فيستفال

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع