شقق للبيع بالتقسيط في كايرو فيستيفال سيتى بمدينة القاهرة الجديدة استلام فوري

103 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري أمام AUC مقدم وأقساط

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فوري و امكانيه للتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فوري و امكانيه للتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٨٠٥٬١٢٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠١٥٬٢٩١ جنيه

    شقةمميزه متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٩٤٠٬٥١٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فوري و امكانيه للتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بحديقة خاصة استلام فوري - موقع مميز

    Pro House logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل في كايرو فيستيفال سيتي

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٤٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالفرش - استلام فوري - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل مع تكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه بكايروفيستفال بمقدم 10% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه باميزفيو بالقاهره الجديده مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٣٧٬٥٧٣ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري و امكانيه التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكيفات للبيع بفيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع فيو لاند سكيب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع في كايرو فيستيفال استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع باقل مقدم علي 4 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كايروفيستيفال استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم علي 4 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع