شقق للبيع في التجمع السادس, صفحة 20

532 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن لمحبي الاستثمار بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط علي14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م في التجمع السادس أقل مقدم في الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م في التجمع السادس اقل مقدم الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع السادس أقل مقدم الباتيو ريفا

    Elshams Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبه بسعر مميز و اقساط حتي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة متشطبه برايم لوكيشن في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة206م تشطيب كامل بمقدم5% واطول فترة سداد لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م تشطيب كامل بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م بجاردن تشطيب كامل اقل مقدم و قسط ع 10سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز وحدتك فى الباتيو ريفا اقساط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي جولف بالتقسيط علي 15 سنة بجوار هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنيه للبيع في اميزمجمع سكني في التجمع السادس

    ERMA Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10 سنين شقه ((3 غرف)) بفيو مميز ع السنترال

    Catchers investment logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 25% من هايد بارك سنترال في قلب التجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتقسيط للبيع كمبوند هايد بارك التجمع.

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتقسيط للبيع كمبوند هايد بارك.

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في هايد بارك التجمع الساس بخصم 24%

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم5%في هايد بارك سنترال التجمع السادس

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10 سنين شقه ((3 غرف)) بفيو مميز ع السنترال

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10س (شقة بجاردن )بسعر اللونـش فيو سنترال بارك

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٤٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع في هايد بارك التجمع السادس

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 10س ( 3 غرف ) بسعـر اللونـش وفيو سنترال بارك

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط ع15 سنةفالتجمع6 بجوار AUC

    Closer logo image

2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    With ONLY 140,000 down payment own amazing studio

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع