شقق للبيع في التجمع السادس, صفحة 15

535 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بفتره سداد في هايد بارك لقطة و بحري

    Boundless For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للاستثمار مع لافيستا فىPATIO RIVA

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحه الي بتدور عليها فالمكان المناسب بـأحسن سعر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م للبيع في HYDE PARK بالتجمع بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في كمبوند جوار دقايق من هايد بارك بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3.2 مليون شقه 3 غرف استلام فوري بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر بأقل سعر بالتجمع في ستوديو بجاردن بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر فى نيست بالتجمع وبتقسيط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م بسعر لقطه بالجمع بأقل مقدم+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت معمول علشان راحتك اليومية

    Boundless For Real Estate logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بأقل سعر بالتجمع معiL Cazar بقسط علي10 س

    Roots Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف بالتجمع بسعر لقطه وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو مميز للبيع بمقدم5% واقساط لأطول فتره

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 300الف امتلك شقة 127م برايم لوكيشن-جراند لين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة من بنك الاسكان بقسط ع 14 سنه + موقع مميز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 14سنة امتلك شقة بفيو مفتوح للبيع -جراند لين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف برايم لوكيشن للبيع من الاسكان و التعمير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م للبيع من الاسكان و التعمير باقساط ع14 سنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬١٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة للبيع بأقساط حتي14سنة-جراند لين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع باقساط ع 14 سنه - جراند لين التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 130م استلام فورى في هايد بارك

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو بالتجمع بالقرب من الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م مميزة للاستثمار بمقدم 10% مع مدن بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ب خدمات فندقيه ب قسط ل 10 سنين

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام فورى التجمع جنب بالم هيلز.

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع