شقق للبيع في التجمع الخامس, صفحة 3

19,161 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة للبيع بجاردن في ادريس ايست استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري صريح استلام فوري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للاستلام بحري صريح بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى كليو بالم هيلز باقساط ٢٠٣٢

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في كومباوند الدوبلوماسيين التجمع الخامس

    Sky Home logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بحري صريح دايركت ڤيو لاجون

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة بالم هيلز بأقل سعر متشطب +التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • ستون هيلز من رويا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب في سوان ليك ريزيدنس استلام فورى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٦٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بمقدم 850 الف كمباوند مايان

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب التجمع تشطيب كامل استلام فوري بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوان ليك ريزيدنس متشطبة بأقساط فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوان ليك ريزيدنس موقع مميز على البارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • موراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٨٧٬٧٥٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Main Marks
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الشمالي,موراي

• 10

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بافضل فيو بكمبوند بروميناد

    متصدر

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب استلام فوري اقل سعر في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع علي افضل فيو بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • زمرة إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Nations Of Sky
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,زومرا شرق

    1 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٤

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    استوديو