شقق للبيع في التجمع الخامس, صفحة 5

19,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م بيت الوطن فيو النادي الأهلي مباشرة فوري

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤١٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 2 غرف + جاردن تشطيب كامل فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي | 175 متر | استلام

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 175م في قلب التجمع مقدم 2.5 مليون

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • نورث بارك ماونتن فيو آي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بالقرنفل فيلات فيو مقابل القرنفل هايتس فوري

    El Hefny Group logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٧٦٬٣٤٦ جنيه

    شقة 176م بحري في تاج ستي- ريسيل - بفيو جاردن

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف في كريك فيو مع ماونتن فيو في التجمع-على14س

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالتكييفات بقسط علي 5 سنين

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع كمبوند دار مصر القرنفل امام الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره الترا مودرن للبيع ب ليك فيو

    I-Zone logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز للبيع ماونتن فيو آي سيتي -نورث بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة 171م الباتيو اورو لافيستا

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 185م بغرفة عاملة في كمبوند في جي كيه

    Good Deals logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سيفورا هايتس بفيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف بجارن فى ماونتن فيو اى سيتى 165م

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس–موقع مميز بجوار أرابيلا

    Al Fanar Development and project management logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي - شاليا

    Treasure Real estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 4نوم متشطبة بدون مقدم بجوار Hyde Parkبالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٣٬٣١٤٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفيرا هايتس

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ديستريكت 5 258م 5 غرف حديقة وتراس 26م

    4C Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills Developments – نيو كايرو

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة بحري متشطبه ultra modern استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه بتشطيبات فاخره للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة