شقق للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, صفحة 8

294 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كابيتال جاردنز-بالم هيلز- مدينة المستقبل

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبة اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه 3 غرف في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي جاهزة للاستلام في احسن موقع بسعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م استلام فوري فيو مفتوح ع حديقة (بسعر خرافي

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كابيتال جاردنز استلام فوري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 254م استلام فوري بحري موقع مميز الان

    Bright logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق تشطيب سوبر لوكس كابيتال جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر مميزه في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Gold Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم بالقرب من مدينتي بتقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٩٣٬٥٠٠ جنيه

    احسن سعر شقه للبيع موقع مميز استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في موقع متميز تطل على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في كابيتال جاردنز 163م

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في بالم هيلز بسعر لقطة و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كابيتال جاردنز | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز كابيتال جاردنز | موقع مميز

    Beltone logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق شقة 167م استلام فوري فيومفتوح الان

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٧ مترًا بدون تشطيب للبيع في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م استلام فوري فيو مفتوح بحري (بسعر لايقارن)

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري اكثر عمارات مميزة - كابيتال جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٧٥٠ جنيه

    مساحة كبيرة و لوكيشن مميز بسعر لقطة في بالم هيلز

    Boundless For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر في بالم هيلز لسرعة البيع لوكيشن مميز جدا

    Boundless For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع