شقق للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, صفحة 3

294 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سعر لقطه جدا واستلام فوري كابيتال جاردنز

    Smart Step logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة على فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م جاهزة للاستلام في كابيتال جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كابيتال جاردنز بموقع مميز

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر داخل Palm Hills

    Homevise Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري، نص تشطيب، يوجد اسانسير

    Selective logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٧ م في موقع متميز جداً بسعر أقل من سعر السو

    Premises logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز – مقدم منخفض

    Next Door Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٢٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري مع اقساط كابيتال جاردنز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه استلام فوري بمقدم و اقساط

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه موقع مميز جداً استلام فوري 4 غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اقساط شقة استلام فوري طابق خامس بإطلالة مميزة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأطلالة علي لاند سكيب 3 غرف نوم استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع لشقة استلام فوري - احسن سعر في المشروع

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- فيو مميز - متشطبة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه موقع مميز استلام فوري شقة ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو - موقع مميز- استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في احسن موقع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر و افضل موقع شقة استلام فوري قرب مدينتي

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تطل علي مساحه خضراء كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - فرصه رائعه للسكن و الاستثما

    Your Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ارقي كمبوند

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 165م استلام فوري بحري بفيو مفتوح

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع