شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 10

1,403 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه لقطه باقل مقدم واقساط في موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاديو بجاردن في بالم هيلز للبيع متشطب بافضل سعر

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه نوم متشطيبه بالكامل فيو لاجون موقع مميز

    Citizen Home logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شقه 4نوم كورنر باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –70مCLEO

    KRE investments logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨١٧٬٩٦٨ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن لقطه للبيع ببالم هيلز نصف تشطيب

    I-Zone logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 116م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجنينة متشطبه واستلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم للبيع بحري و فيو ممتاز باقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٣غرف تشطيب كامل موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه - تشطيب كامل - استلام فوري - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لاكبر شقة ٤ غرف احسن فيو استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٤ غرف نوم احسن موقع مساحة ٢٥٠ متر

    Edge Real Estates logo image

5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٧ مليون استلم الان ٣ غرف بحديقة تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة علي السكن باقل مقدم وتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام فوري - بموقع مميز باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بإطلالة مميزة - افضل سعر و تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 4 غرف نوم موقع مميز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 6 مليون شقه 4 غرف تشطيب فاخر موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه - استلام فوري - موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارخص شقة 150م استلام فوري في Palm Hills NC

    متصدر

    One Plus Consultants logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع