شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 6

1,403 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٢٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه متشطبه بالكامل موقع مميز باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه باقل سعر استلام فوري ريسيل في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبه قسط ع7س في بالم هيلز-مرحله لاجون

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بالم هيلز التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه للبيع في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واطول فتره سداد شقه للبيع في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز التجمع للبيه باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأول سعر في مشروع جديد في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع مشروع جديد في التجمع استلام سنتين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز ف بالم هيلز باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٢٠٬١٥٠ جنيه

    على اللاجون وبموقع لقطه|شقة أرضي بحديقة بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز موقع مميز جاهزة للاستلام

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باطول فتره سداد في قلب التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك المتشطبه في موقع متميز!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين ماستر موقع مميز باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 255م كورنر للبيع بالم هيلز جاهزة بمساحة كبيرة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - بالم هيلز

    متصدر

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديدة -كليو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٨٢٬٨٥٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بأقل من سعر الشركة علي اللاجون

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالكامل واقساط حتى 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ,بسعر وموقع مميزين , بالم هيلز نيو كايرو

    why solutions logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارض بحديقة موقع مميز جدًا في كمبوند بالم هليز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز - اقل سعر في السوق

    Three in one Investment logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٤ جنيه/متر مربع