شقق للبيع في ايستاون, صفحة 24

747 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون بالمطبخ و الاجهزه + التكيفات

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3غرف بسعر مغري جدا وفيو مفتوح ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك بحديقة جاهزة للاستلام

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون سوديك | سعر مميز | شقة 156م للبيع ريسيل

    Darcom for Real Estate logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ايستاون سوديك متشطبة اقل من سعر الماركت

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة للبيع في ايستاون بلوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل للبيع فوري ف سوديك ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك التجمع الخامس

    ZF Property logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 278متر فى سوديك ايستاون افضل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ايست تاون/متشطبة/تكيفات/مطبخ

    Home Destination logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون – جاردن خاصة – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه مع تكييفات و المطبخ في ايست تاون

    views investment logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل في ايستاون موقع مميز متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع كمبوند ايستاون قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه بمدخل مستقل جاهزة للسكن الفوري

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري جاهزه بالتكييفات

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في ايستاون فيو على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأفضل تشطيب داخلى بكمباوند سوديك ايستاون

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة و موقع مميز للبيع باقل سعر في ايستاون

    El Kateb Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش للبيع بسعر مميز في سوديك

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع – إيستاون سوديك بسعر مغرى

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Eastown Parks فيو الكلوب هاوس

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست تاون – التجمع الخامس

    Beltone logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة فورا مميزة 2غرفة بفرش مودرن في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع