شقق للبيع في ايستاون, صفحة 22

747 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بجاردن ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للتمليك داخل أحد أرقى المشروعات

    TiL Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل فيو لاندسكيب في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالتكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون – مرحلة Eastown Parks

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي مفروش في ايستاون,195متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك بالطابق الرابع 190متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ايستاون سوديك 150متر متشطبه

    Prime Company logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات والأجهزة للبيع كاش

    Driven Properties logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالتكييفات كمبوند ايستاون بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن فوري تشطيبات مميزةأرضيات خشب الطبيعي مطبخ مجهز

    Susqual Management logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م لوكيشن مميز للبيع في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 191م للبيع فى سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سوديك ايستاون القاهره الجديده

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مع ناني جاهزة | ف ايستاون جانب كلوب هاوس

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161متر فى اميز لوكيشن فى سوديك و اقل سعر

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجانب AUC ريسيل في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ٣ غرف ارضي بجاردن مفروشة سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز بحري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في ايستان سوديك للبيع في لوكيشن مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش فيو لانسكيب |اقل من سعر ماركت ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك – جاردن خاصة وموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 3غرف متشطبة بالتكيفات فوري ريسيل ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 201م في سوديك إيستاون

    Premises logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٩٬٦٥١ جنيه/متر مربع