شقق للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 19

1,051 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٥٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في كمبوند جراند لايف مدينة الشروق

    Property Hills  One logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تعاين بـ 1,060,000 تستلم امام بوابات الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم38%شقه بمقدم486الف وفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط بـ 530 الف امتلك شقتك في الشروق ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروچ - مرحلة courtyard - ١٣٤م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم700.00بجوار مدينتي بطريق السويس قسط 7سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند البروچ ١٤٣م ، استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ١٣٤ م بكمبوند اليروج - Alburouj

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعادي فيو أستلام فوري مرحلة تانيه

    Engaz Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 535 الف استلم شقة بموقع متميز قسط مع لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فـ الشروق بجوار نادي هليوبوليس و كارفور

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فـ الماركت فـ الشروق امام كارفور هايبر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ثاني عقد قديم فيو وايد ىجاردن بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م أرضي بجاردن للبيع في وصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000بقلب الشروق مع لافيستا الباتيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند وصال – موقع راقٍ وإطلالة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وصال فيوز – أرضي بجاردن خاص فر

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بحري اوبن فيو بوصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 240م في وصال فيوز

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 220م + 90م جاردن تحفة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع في كمبوند وصال فيوز أمام مدينتي

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م في وصال فيوز أمام مدينتي

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف شالية للبيع(بالمطبخ+التكيفات)شروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( بالتكيفات+المطبخ ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع