شقق للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 17

1,054 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك مع كونكورد السلام بأقل سعر بالشروق

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مطل على مساحات خضراء استلام فورى فى بروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالتكيفات بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٧٬٣٣١ جنيه

    شقة بحديقة استلام شهرين متشطبة بالتكيفات قسط 9سنين

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه تشطيب فندقى للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٦٣٬٤٤٨ جنيه

    شقة للبيع في البروچ - مرحلة تيراسيس - ارضي بجاردن

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن VIP استلام فوري لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م للبييع ريسيل في معادي فيو كاش استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 630 الف شقه 124م تشطيب فاخر للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م متشطبه استلام فوري للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( تشطيب كامل ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم في البروج بأقرب استلام+قسط 6س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٤٨٬٩٠٣ جنيه

    شقة حلوة اوى بالتقسيط وخصم33% استلام سنه ونص

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٦٬١٤٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق لاندسكيب فيو في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B6 - ١٤٣م ڤيو السباين

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بدون اوفر بكمبوند المعادي ڤيو الشروق

    Smartex logo image

3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 125 متر للبيع بتراس في مشروع البروج

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراندا الشروق بموقع و بسعر مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع