شقق للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 18

1,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٦٬١٤٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق لاندسكيب فيو في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B6 - ١٤٣م ڤيو السباين

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بدون اوفر بكمبوند المعادي ڤيو الشروق

    Smartex logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 125 متر للبيع بتراس في مشروع البروج

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراندا الشروق بموقع و بسعر مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بعائد استثماري قوي امام مدينتي Lagoon V

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 600 الف +متشطبه بالتكيفات +المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري +بالتقسيط بالشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف+ اقساط علي 10 سنين بالشروق

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالكامل سكن اول في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الباتو متشطبه بالكامل تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م دور مميز في معادي فيو استلام فوري

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م بجاردن 72م ناصية في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في وصال أمام مدينتي قسط على 8 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في وصال بسعر العقد القديم قسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة مع لافيستا بأميز لوكيشن,أقل سعر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بجاردن 90م في وصال قسط على 5 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بحري في وصال بفيو مفتوح وقسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند البروچ - مرحلة clubside

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م كورنر في وصال فيوز قسط على 7سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع