دوبلكس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

1,168 عقارات أخرى
  • 29

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس ثلاثة طوابق بالروف للبيع في سويط ايست تاون

    The Broker EG logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس استلام فوري لوكيشن مميز بأقل سعر في سوديك

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن للبيع في ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن خاص | بالقرب من التسعين الشمالي

    We Comm logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 - 4 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برووف استلام فوري ريسيل بأقل سعر - سوديك

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر بأكبر حديقة استلام فوري متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بالتكييفات في Sodic Villette

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة متشطب بالمطبخ و التكيفات استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٠٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي 233 م² + حديقة خاصة للبيع في تلال إيست

    The Broker EG logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٤٣٬٨٢٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم امتلك دوبل متشطبة اقساط تصل الي 10سنوات .

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينه متسلمه في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    دوبلكس

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع متشطبه في قلب التجمع علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٧١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متكرر بحديقة استلام فوري في تريو

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم500الف واقساط14سنة امتلك سكاي فيلا استلام2028

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر واقساط 14سنة امتلك سكاي فيلا استلام 2028

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري ريسيل بسعر مغري في فيليت

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 4 غرف افضل سعر لبيع نص تشطيب بالقرب AUC

    Gaby's Homes logo image

4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٩٩٨٬٤٢٣ جنيه

    دوبلكس ارضي 230م بحمام سباحه و جاردن استلام فورى

    Omaa Property Consultant logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٩٩٥٬٨٩٨ جنيه

    دوبلكس بسعر لقطه للبيع بكمباوند تريو جاردنز

    Omaa Property Consultant logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 12

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس 287 متر 3 غرف فى إيست تاون موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٦٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بحديقة 3 غرف فى إيست تاون

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيليت بجاردن أفضل لوكيشن أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بحري بموقع مميز و إطلالة على اللاجون

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب Alchemy design مفروش بالكامل بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة