بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 16

1,489 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالتكييفات و المطبخ + روف خاص

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالتكييفات و المطبخ باقل سعر

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل بتقسيط في سيتى جيت فيو جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالتكييفات بسعر لقطه ف المراسم

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس بنتهاوس صف اول جولف في سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع ارخص سعر في ستون ريزيدنس

    Hodoud for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس للبيع في the Crest التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٨٩٬٣٢٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس مطل مباشرة على المسبح والحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس للبيع متشطبه قسط علي 10سنين اقرب استلام

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع | بأقل سعر متاح | موقع مميز جدا

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيليت – موقع مميز على سنتر بارك

    Global Marketing Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف جاهز في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت مميز في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس برووف جاهز في لافيستا باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز برووف في لافيستا باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جبلية على هايد بارك شقة بنتهاوس متوسطة للبع

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بروف فيو مفتوح لاند سكيب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٢٬٧٩٩ جنيه

    بنتهاوس بفيو علي landscape and lagoon استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٨٬٤٠٠ جنيه

    بنتهاوس 187م + روف 120م استلام فوري في فيفث سكوير

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس لوكيشن مميز وكامل التشطيب بأقل سعر

    Right Direction logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع سطح -جاهزة للتسليم - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس phase 2 على اللاجون 270 م بسعر مميز

    West Field logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس لسرعة البيع 210متر فيو مفتوح باتيو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع