بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 20

1,489 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م متشطب بالتكييفات و مساحة روف21م لوكيشن متميز

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز برووف مفتوح | للبيع| بسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٨٩٬٥٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتاهاوس أوبن فيو علي لاند سكيب بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٣١٬٣٦٥ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس 257 متر - بموقع مميز جدا

    Remax The Address logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب جاهز للسكن في موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دور رابع ورووف فيو جاردن استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس دور رابع ورووف فيو جاردن استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس رووف للبيع في إيست تاون مباشر على لاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالمطبخ والتكييفات للبيع في المراسم

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالاجهزة في موقع مميز في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن بنتهاوس 185م+روف135م استلام فوري

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بنتهاوسSpecial corner متشطب وجاهز , اوبن فيو

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري -ارخص سعر - لوكيشن مميز-استلام فوري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع موقع متميز تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في district 5 باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس بموقع مميز و تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايستاون بنتهاوس متشطب في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات بفيو مفتوح وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في باتيو أورو – فيو رائع جدا

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب حديث بسعر مميز وڤيو مفتوح علي لاجون!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن و فيو بحرى في سوديك - 4 غرف ونانى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للسكن بموقع مميز و سعر مميز

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع