شقق استوديو للبيع في القاهرة, صفحة 7

1,009 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر مميز للاستثمار بجوار النادي الاهلي

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط في بريفادو65م علي جاردن تشطيب خاص

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو مساحه 60متر في B7 امام الساوث بارك

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم ايلاند الشروق بمقدم 350الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينة نورعلي14سنة اوفر مميز

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٧٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جنوب الاكاديمة بمقدم 25%

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٥٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالمطبخ و التكييفات في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في هايد بارك التجمع الخامس\مقدم 940K

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسرعه! ستوديو بجاردن بالتقسيط ع 12 سنه ف تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى هايد بارك متشطب بالكامل

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • بورتو نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Porto Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بورتو نيو كايرو

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 910 الف امتلك ستوديو فى كمبوند هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينة نور تقسيط 15سنه اجمالي 1980000

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 67 متر فى مدينة نور تقسيط 13 سنة

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم استوديو 65م للبيع في بريفادو بحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك استلام سنه بموقع مميز

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وايت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٩٠٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,وايت ريزدنس

    استوديو

  • 8

    شقة

    ٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأرخص سعر في الماركت لوكيشن مميز وبحري

    Right Direction logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو متشطب بالكامل وبأرخص سعر

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • ون ريسيدينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    استوديو

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسراي باقل سعر بالماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في مدينتي – أرضي بجاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Rotana Lake Residence – لقطة

    Mr .Estates logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة في بالم هيلز متشطب باقل من سعر السوق

    Boundless For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو