شقق استوديو للبيع في القاهرة, صفحة 9

1,009 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 1.610.000 تقدر تمتلك استديو سوبر لوكس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن في هافا كمبوند في العاصمه

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع متشطب SUPER LUX ف طلاله TALALA

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬١٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل استلام فوري في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هليوبليس الجديدة ستوديو بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    استوديو

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٤٬٣٦٠ جنيه

    *Garnet Residence – New Cairo* امتلك شقتك في

    Feeds logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦١٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ستوديو 65 م في كمبوند الير مستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في سراي بالقرب من العاصمة ومدينتي

    Impact Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في بورتو نيو كايرو بالفرش كامل

    Spade consultancy logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب دقايق من مدينه نصر ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو 80م ريسيل بافضل سعر

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي متشطب بالتكييفات-سومو بوليفارد

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري بخصم50% بالتقسيط ع 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Xاستوديو فاخر نصف تشطيب في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • بيريج ريسيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٥٨٬٨٦٧ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,بيراج

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٨٬٩٩٢ جنيه

    استوديو في تاج سيتي مباشرة على النادي

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٤٩٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب - في سراي ريسيل بقسط

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي جاهز للتسليم بحديقة في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي بسعر لقطه مقدم واقساط b12

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز في موقع مميز بمقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • اوكس إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Margins Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,أوكس ايجيبت نيو كابيتال

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بأقل قسط شهرى 22الف بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقه نص مفروش اول سكن للبيع فيفث سكوير

    Horizon Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تكمله اقساط في ديستريكت 5

استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحري بمقدم 1,3مليون بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٤٬٠٠٠ جنيه

    سنوديو للبيع متشطب اقل سعر بمقدم 10% واقساط 7 سنين

    Smart Step logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٨ جنيه/متر مربع