عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 34

1,496 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا نموذج B3 حجز قديم مقدم تجاري في مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١١٥٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع لافيستا سيتي موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في مدينتي نموذج E بإطلالة رائعه

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 305م بحري + جادرن 125م + روف في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 600م | تشطيب ألترا سوبر لوكس | مدينتي

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في البنفسج 9 بفيو مميز على جاردن

    Chances Real Estate logo image

    شارع الامام زين العابدين, البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 225م +جاردن 180م + روف للبيع في نوبل

    Property Misr logo image

6

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون موردن 570م بافضل لوكيشن في المقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٦٢٬٥٨٣ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 464م بفيو مميز وأقل سعر في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٤٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون كلاسيك 537m بأقل سعر وفيو مميز في المقصد

    Onyx for real estate logo image

6

    5

    ٥٣٧ متر مربع

    ٥٧٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيو ميريلاند- التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    نيو ماريلاند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر مميزة 6 غرف نوم مفروشة بالكامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٨٬٩٦٢٬٧٢٩ جنيه

    فيلا 689م فيو خيالي ومفتوح استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٨٩ متر مربع

    ١٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس متشطب مع المطبخ في مون ڤالي ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    مون فالي 2, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجل شهر عق325م للبيع بعماره ناصية خطوه للنحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في بالم هيلز قطامية

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالفرش بسعر لقطه في ميفيدا

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بنصف الثمن امام مدينتى (6 غرف) بأقل سعر

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة متاحه للبيع داخل كمبوند ميفيدا

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢١٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي B تطل علي وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة استلام فوري متشطب اقساط 12 سنة .

    Egypt Best Properties logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٣٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا 386 صف ثالث جولف

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو-ستاندالون 700م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في قلب مدينة نصر – موقع استراتيجي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للببع اكبر فيلا في المرحله الأولي مدينتي نموذج T

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ١٠٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع