بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في لافيستا سيتي, صفحة 4

86 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطب فى موقع مميز سابقة اعمال قوية بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع شكل قصر فاخر استلام فوري متشطيب قسط ع 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس مقدم 10%

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب كامل استلام فوري موقع مميز

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح على البلازا و لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري تسهيلات 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيو مفتوح على لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بسعر تاون-فيو خيالي للبيع-ف لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري وجاهزة مقدم 10% وقسط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيو جاردن-بول للبيع اقل سعر لافيستا سيتي

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا فيستا سيتي فيلا مستقلة كلاسيك موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع