بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في لافيستا سيتي

43 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى وموقع مميز ب لافيستا سيتى للبيع

    East wing logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م للبيع في لافيستا سيتي – العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز جانب لافيستا سيتي بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر برايم لوكيشن

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية لامتلاك وحدة مستقلة جاهزة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • لافيستا سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لافيستا سيتي

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في لافيستا سيتي استلام فوري بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334م للبيع – لافيستا سيتي | العاصمة الإدارية

    SKEEP logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪؜ فيلا مستقله علي لاند سكيب تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر في لافيستا بتقسيط علي ١٠ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو لاند سكيب للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك تشطيب كامل بأقل سعر في لافيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك على فيو مميز بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬١٨١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل وجاهزة للسكن بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٦١٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل وجاهزة للسكن بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر فيلا مستقله مودرن للبيع في لا فيستا سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سعرها وموقعها متميز تطل مباشرة ع حمام سباحة

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون مودرن للبيع في لا فيستا سيتي –

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون كورنر للبيع في لا فيستا سيتي –

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%هتستلم فيلا 265م متشطبه مودرن فيولاجون قسط

    Bright logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لا فيستا سيتي – مساحة واسعة

    Beltone logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٢٦٩٬٧٢٩ جنيه

    فيلا 185م كورنر واخدهVIP لوكيشن استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو لاندسكيب بمقدم 5٪ علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل تسليم فوري بأقل مقدم في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لافيستا سيتي | تصميم كلاسيك

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس بمقدم 940 الف في لافيستا هيلز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

2