عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 5

4,276 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا موقع مميز ادفع 990 ألف اوكاش11.900.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بإطلالة مفتوحة في سيتي جيت

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه 317م بموقع مميز بـ مدينتيB3

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استثنائيه5غرف ع اكبر جولف بحيرات جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع بإطلالة مفتوحة في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • الباتيو سولا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,الباتيو,الباتيو سولا

    1 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر كلاسيك للبيع بإطلالة جرين بارك في هايد

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع 258م في ديستريكت5 استلام فوري

    929 Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان موقع مميز - افضل سعر و احسن تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بالم هيلز قطامية متشطبه بالكامل لقطه

    KAMF logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٦ متر مربع

    ١٨٠٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٩٣٬٨٨٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس بمقدم 5% واقساط - ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 5% واقساط - ديار القطريه

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في كاتاميا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٤١ متر مربع

    ٧٦٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى بقسط حتى 12 سنة ادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات سعر لقطة بافضل موقع علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - تشطيب بالتكيفات و المطبخ بافضل سعر

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦١٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في Katameya Creeks

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مش هيتكرر استلام سنة - لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٧ متر مربع

    ٨٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل 5 غرف ماونتن فيو 1

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | 5 غرف | ماونتن فيو 1

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • فيلا - 5 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في النخيل - كمبوندات الشروق - مدينة الشروق - القاهرة
    1

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa skeleton in Daheyat el Nakheel - El Sherouk

    Remax 360 logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع أقل سعر في PK2 فيو رائع جدا

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ( ارضي + اول + روف + جاردن 97م ) باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالتقسيط حتى ٢٠٣٠ استلام قريب

    Do estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فى موقع مميز و بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • إيلاف ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ERG DEVELOPMENTS
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,كمبوند ايلاف

    1 - 5 غرفة