عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 49

4,287 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٠٤٬١٢٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في كايرو فستيفال استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب مع 9 تكييفات باطلالة مميزة - استلم الان

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري 5 غرف نوم بموقع مميز في بالم هيلز

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-تاونهاوس كورنر 280م للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-سبيشيال ستاندالون576م بموقع مميز جدا بيع

    YaKan Properties logo image

5

    5

    ٥٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في لافيستا سيتي - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٧٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تقسيمه فيلا جاهزه للاستلام متشطبه بالتكييفات

    متصدر

    Closer logo image

    كندا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون | سيتي جيت | إطلالة جولف مميزة

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة مميزة علي لاند سكيب - استلم الان - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

5

    7

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه - استلام فوري - فيو رائع علي اكبر حديقة

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى البنفسج

    iHome logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٣٢٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع – سوديك إيست تاون، التجمع الخامس

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠١٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر S-Villa للبيع في سراي شيا سعر 5.500.000!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك استلام فوري باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أنيقة | موقع مميز | فيو على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة | موقع مميز جدًا | فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن | موقع مميز | بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك في سوديك ايست واستلام قريب جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس320م متشطب بالتكييفات والدريسنج بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 310م بمصر الجديدة للبيع تشطيب مميز 5غرف 4حمام

    LEVERAGE logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة لقطة للبيع في ريفييرا هيلز

    Sonic For Real-Estate logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بوول للبيع في لافيستا سيتي بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٩٦٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse with Panoramic City View, Installments

    Egypt Best Properties logo image

    ألبا سبينديا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse with Panoramic City View, Installments

    Egypt Best Properties logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٩٦٬٠٠٠ جنيه

    Townhouse with Panoramic City View, Luxury Finish

    Egypt Best Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع