عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 15

2,935 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو لاندسكيب في pk1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا 5غرف ارض كبيرة استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيلا مساحة كبيرة موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة(210م) بحديقة (40م) RTM بفيو مفتوح pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دولكس بحديقه استلام فوري مع جراج

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Standalone Villa on 90 Street El koronfel

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٤٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص دوبلكس بحديقه بجراج خاص استلام فوري فيليت

    متصدر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا باحسن فيو ٥ غرف نوم ديار بارك

    Edge Real Estates logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لا فيستا الباتيو 3

    Beltone logo image

5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينة الرحاب| مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا وفرصة مميزة بأقل من سعر السوق

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا 518م فيو حمام سباحه ولاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    7+

    ٥١٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند سعادة - استلام ٩ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز لفيلا تطل على مسطحات مائية في التجمع

    Apart Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص- باقساط فى ليك فيو بوتيك

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياه ريزيدنس فيلا مستقلة متشطبة على التسعين الشمال

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 700م بحري الرحاب2 بجوارافنيو

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار بفيو عظيم علي الجولف دايركت بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One story للبيع علي الجولف مباشرة في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف بالتقسيط علي 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا مستقلة 5 غرف صف أول جولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا توين هاوس استلام قريب في كمبوند سعادة

    Falcon for Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميديم فيلا بيزمنت موقع مميز ومساحة ارض كبيرة

    Spade consultancy logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى جيت تاون هاوس كورنر للبيع فيو لاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…