عقارات 4 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 5

390 عقارات أخرى
  • 28

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5%فقط امتلك شقه بسعر مناسب

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس استلام فوري تشطيب كامل في سودك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر برايم لوكيشن-اوبن فيو-الاقل سعر -استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اجمالي عقدها 8,600,000 super luxا مام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز بحمام سباحة خاص في سوديك إيست

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون برايم لوكيشن-اوبن فيو-الاقل سعر -استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع باقل سعر في السوق فيو لاند سكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم فيلا 4 غرف متشطبه بتقسيط 12 سنه !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل وحديقة خاصة بمقدم 5% واقساط 15 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن 4نوم بأقل سعر بقلب هليوبوليس بأقساط15س

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر مميزة في أفضل موقع داخل Sodic East

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل فيلا استلام فوري في سوديك ايست

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه بالكامل بخصم للكاش 64% بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس 234م فيو مميز جدا في سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري موقع مميز للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص السعر ! اس فيلا S villa كورنر متشطبة في TALALA

    Closer logo image

4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سوديك بأقل سعر في الماركت جاهز للأستل

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز بأقل سعر و موقع استراتيجي استلام فوري

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيع فيلا توين ريسيل 286 مترباقل سعر

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا مفروشة بالكامل بموقع مميز في سوديك

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله فى سوديك ايست للبيع

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٧٥٨٬٨٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع 15سنة فيلا متشطبة للبيع - كمبوند طلالة

    Closer logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بحمام سباحة في سوديك ايست

    Key Point for real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١٢٥٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست بينتهاوس متشطب علي فيو مفتوح اقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في هليوبوليس الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
هليوبوليس الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…