عقارات 4 غرفة نوم للبيع في هليوبوليس الجديدة, صفحة 10

390 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر خيالي ( 216م - 3 أدوار - متشطبه ) 4 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيب فندقي فاخر امام مدينتي بخصم 64 %

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بتشطيب فندقي فاخر امام مدينتي بخصم 64 %

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز تاون تكملة اقساط في سوديك ايست ريسيل 4غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاوني ميديل تكملة اقساط ريسيل 4غرف في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا فى موقع مميز فى التجمع بأقل سعر 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مستقلة للبيع في سوديك إيست بموقع متميز

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ١١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٩٩٠٬٠٩٠ جنيه

    توين هاوس مجهز بالتكييفات موقع مميز على لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف ريسيل متشطب( high end) في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين استلام فوري-سوديك مقدم 1,9مليون علي8سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٥٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب في سوديك بمقدم 1.5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في فيلا داخل سوديك بمقدم بسيط 5% لاول مره!!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى سوديك ايست الشروق استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست فيلا مستقلة بروف للبيع متشطبة بالكامل.

    Sedra Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل فيلا 408م ريسيل ف سوديك إيست الشروق

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز داخل الكمبوند - بأقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب خاص مجهزة بالكامل للبيع بسعر مميز جدا

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بسعر مميز في سوديك إيست

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بمقدم 5 % علي 9 سنين قسط من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أستلام فوري 245متر مقدم 1,650,000

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك متشطبة و قسط على 10سنوات من سوديك لفترة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكيفات علي 9 سنين قسط باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات علي 9 سنين قسط باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في هليوبوليس الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
هليوبوليس الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…