عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مصر الجديدة, صفحة 2

89 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سوبر لوكس ع الدفاع الجوى ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيـــــــــــع شقه تشطيب مميز عماره جديده

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المماليك تصلح اداري وسكني

    Digital State logo image

    شارع المماليك, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع استثنائي في قلب هليوبوليس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    سيكيستي هيليوبوليس, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمسجلة للبيع في شارع الحجاز الرئيسي مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس احلامك في الكوربه - إطلاله ملكيه!

    The Homies logo image

    شارع العروبه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تبحث عن الفخامة والمساحات الواسعةفي مصر الجديده؟

    The Homies logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس رابعه الاستثمارى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرض الجولف، مصر، الجديدة

    Gold Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع 280م بخليفة المأمون مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | شارع الحرية – مصر الجديدة

    Property Network logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع - بحري - تشطيب سوبر لوكس - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع في شارع محمد رفعت – مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة متفرع شارع الماظة والثورة

    Property Network logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لن تتكرر لأصحاب الفخامة أمام قصر بارون

    العقارية جروب logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات رابعه الاستثماري شقه للبيع بسعر مميز \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمارات رابعه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156 م للبيع بميدان المحكمة بمصر الجديدة

    sherwoods property logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 220م بالماظه بعماره حديثه بالجراج

    Experience Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفيرمصر الجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرض الجولف مصر الجديدة تشطيب كامل

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٢٠م ٤ غرف نوم تشطيب فندقي بالميرغني والعروبه

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ارض الجولف يطل علي البارون

    Shield - DR3 logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في شارع الحريه بمنطقه راقيه جدا

    Shield - DR3 logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 400 متر للبيع في ميدان الحجاز موقع مميز

    clear scope logo image

    شارع شهاب الدين خفاجه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موازى لشارع الثورة - الماظة مصر الجديدة

    ElGammal real estate logo image

    شارع جمال نوح, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مصر الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مصر الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…