عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 21

547 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر توين هاوس فيلا بمدينتي للبيع نموذج Yتشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على صفقة ذكية دي مش مجرد فيلا دي فرصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع مدينتى فيو جولف بحيرات منفصله لقطه بحرى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لامتلاك شقه202م بموقع استراتيجي مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٣٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون للبيع في مدينتي طرفية بدون اوفر تقسيط

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك عندي وكمان استلام فوري تاون كورنر f3بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه337م للبيع ف مدينتي في افضل المراحل B8 دور ثالث

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بفيو "وايد جاردن" في مدينتي

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٥٦٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا احلامك الان بمدينتي iكلاسيك طرفيه وكمان كورنر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي أرضي بجاردن استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على جهتين من سنترل بارك

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور علي فرصه عقاريه وفرتلك فيلا مودرن بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    204م بمدينتى علي مجرى سيل بسعر مميز للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي حجز 2023 فيو وايد جاردن مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة على الجولف مباشرة بسعر تجاري

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائيه بمدينتي امتلك فيلافاخره بحمام سباحه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 200م فيومفتوح بحري صريح B10

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اكبر نموذج في المرحله 240 بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى5غرف استلام فورى تقسيط فورسيزون

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١١٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر شقه في مدينتي موقع استراتيجي بفيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بمدينتي للبيع توين هاوس نموذجHتشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استثنائيه بمدينتي توين هاوسE3 بالتقسيط للبيع

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة200م فيو مفتوح b12 راسلنا الان

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلاC3 للبيع بالتقسيط ف مدينتي وايد جاردن اقل اوفر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ارقي مراحل مدينتي فيلا مستقله بسعر تجاري

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٩٣٬٠٥٩ جنيه/متر مربع