4 bedroom Properties for sale in Madinaty, page 21

549 properties
  • 10

    Townhouse

    17,000,000 EGP

    لو بتدور على صفقة ذكية دي مش مجرد فيلا دي فرصه

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    211 sqm

    80,568 EGP/sqm

  • 10

    Villa

    36,000,000 EGP

    فيلاللبيع مدينتى فيو جولف بحيرات منفصله لقطه بحرى

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    5

    355 sqm

    101,408 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    6,700,000 EGP

    فرصه نادره لامتلاك شقه202م بموقع استراتيجي مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    202 sqm

    33,168 EGP/sqm

  • 10

    Townhouse

    32,900,000 EGP

    Townhouse for sale in my city, direct from owner,

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    Privado, Madinaty, Cairo

    4

    4

    314 sqm

    104,777 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    17,000,000 EGP

    فيلتك عندي وكمان استلام فوري تاون كورنر f3بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    211 sqm

    80,568 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    18,000,000 EGP

    شقه337م للبيع ف مدينتي في افضل المراحل B8 دور ثالث

    Zone Properties . logo image

    Privado, Madinaty, Cairo

    4

    3

    337 sqm

    53,412 EGP/sqm

  • 10

    Townhouse

    33,000,000 EGP

    تاون هاوس للبيع بفيو "وايد جاردن" في مدينتي

    Better Estate Investment logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    211 sqm

    156,398 EGP/sqm

  • 9

    Villa

    20,000,000 EGP

    فيلا احلامك الان بمدينتي iكلاسيك طرفيه وكمان كورنر

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    222 sqm

    90,090 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    11,750,000 EGP

    Madınaty ground-floor apartment with garden ready

    Al Fanar Development and project management logo image

    Privado, Madinaty, Cairo

    4

    3

    189 sqm

    62,169 EGP/sqm

  • 10

    Villa

    45,000,000 EGP

    Prime Location Villa with Double Open Views

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    5

    390 sqm

    115,384 EGP/sqm

  • 14

    Villa

    20,500,000 EGP

    لو بتدور علي فرصه عقاريه وفرتلك فيلا مودرن بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    267 sqm

    76,779 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    12,900,000 EGP

    204 sqm in my city along a stream, for sale at a s

    HA Group Rehab logo image

    Privado, Madinaty, Cairo

    4

    3

    204 sqm

    63,235 EGP/sqm

  • 8

    Villa

    39,142,000 EGP

    فيلا للبيع في مدينتي حجز 2023 فيو وايد جاردن مميز

    Zone Properties . logo image

    Privado, Madinaty, Cairo

    4

    4

    320 sqm

    122,318 EGP/sqm

  • 10

    Villa

    35,000,000 EGP

    Best-Priced Golf View Villa in Madinaty

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    360 sqm

    97,222 EGP/sqm

  • 7

    Villa

    22,500,000 EGP

    فرصه استثنائيه بمدينتي امتلك فيلافاخره بحمام سباحه

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    222 sqm

    101,351 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    12,000,000 EGP

    شقه لقطه للبيع مدينتي 200م فيومفتوح بحري صريح B10

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    200 sqm

    60,000 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    14,000,000 EGP

    شقه اكبر نموذج في المرحله 240 بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    245 sqm

    57,142 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    46,725,000 EGP

    فيلا للبيع مدينتى5غرف استلام فورى تقسيط فورسيزون

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    5

    395 sqm

    118,291 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    17,500,000 EGP

    امتلك اكبر شقه في مدينتي موقع استراتيجي بفيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    337 sqm

    51,928 EGP/sqm

  • 7

    Villa

    28,000,000 EGP

    فيلا فاخره بمدينتي للبيع توين هاوس نموذجHتشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    276 sqm

    101,449 EGP/sqm

  • 9

    Villa

    21,200,000 EGP

    فيلا استثنائيه بمدينتي توين هاوسE3 بالتقسيط للبيع

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    266 sqm

    79,699 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,000,000 EGP

    200m best price B12 beside services

    Madinaty, Cairo

    4

    3

    200 sqm

    45,000 EGP/sqm

  • 15

    Villa

    39,142,000 EGP

    فيلاC3 للبيع بالتقسيط ف مدينتي وايد جاردن اقل اوفر

    Zone Properties . logo image

    Privado, Madinaty, Cairo

    4

    3

    320 sqm

    122,318 EGP/sqm

  • 15

    Villa

    29,500,000 EGP

    Standalone Villa for Sale in Madinaty

    Experts Real Estate Investment logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    317 sqm

    93,059 EGP/sqm

  • 12

    Villa

    39,721,000 EGP

    فيلا للبيع مدينتى فيلات فورسيزون منفصله بالتقسيط

    Darak Madinaty logo image

    Madinaty, Cairo

    4

    4

    320 sqm

    124,128 EGP/sqm