عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 22

547 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى فيلات فورسيزون منفصله بالتقسيط

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس في مدينتي337 متر استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله فى مدينتى نموذج D3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى تشطيب فاخر جاهزه للسكن منفصله

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه بمدينتي فيلا توين هاوس E3بمقدم بسيط

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى منفصله خالصه ناصيه بعائد شهرى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١١٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلك شقه 200م

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى فاخره4غرف بحمام سباحه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه بمدينتي فيلا توين هاوس وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 250 متر ارضي بحديقه في الB3 ارقي مرحله .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • نوع الوحدة : فيلا للبيعTwin House Type H / مدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه بمدينتي اغتنمها فيلا ii مودرن تشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر ارضي بجنينة للبيع في مدينتي بي10

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى منفصله 4 غرف بحمام سباحه جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه بمدينتي امتلك فيلا توين هاوسE3 عقد قديم

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائيه سكن واستثمار بمدينتي تاون هاوس فيلا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 200 متر في مدينتي B12 | تخصيص شرطة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند ساكن- استلام قريب - قسط 30 الف

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون متشطب بالفرش والاجهزة بمدينتي ساوث بارك

    اشتري بيتك logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/مدينتى B7 /متشطبة/ مطبخ /استلام فورى

    Home Destination logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 250م للبيع نموذج 500 في المراحل الأولى

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله باجمالي عقد قديم مطلوب اوفر مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي نموذج f3 باجمالي قديم وباوفر تجاري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز مراحل مدينتي في 10bأرضى بالحديقة

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا سكنية للبيع في مدينتي بجاردن

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع