عقارات 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 14

547 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقيه فاخره للصفوه للبيع بكل محتوياتها 4غرف

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتي C3 VG3 فورسيزون ناصية أفضل سعر

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتي C3 ناصية فيو جاردن VG3 فورسيزون

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينتي | موقع مميز | حمام سباحه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مدينتي D3 استلام فوري بسعر مميز

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مدينتي D3 استلام فوري أفضل سعر

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٥٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مدينتي نموذج J مرحلة 5 بسعر مميز

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموزج W بحمام سباحه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مدينتي نموذج J قريب South Park

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٨٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ارقي موقع تشطيبات خاصه بسعر لقطه استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربليكس(بنصف السعر) من mnhd فى سارى بجوار مدينتى

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا E3 للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن بسعر مميز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي إطلالة على ملعب الغولف

    Cairo Gate Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخره اول سكن فيو بحيرات جاهزه خالصه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 للبيع في مدينتي باقل اجمالي و حجز قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٢٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا استاند الون 4 نوم بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في مدينتي - تشطيبات خاصه

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في مدينتي بتسهيلات على 11 سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى بالتقسيط 200م 4نوم بسعر مغرى B10

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي – نموذج Y | مساحة كبيرة

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه فى مدينتى الفور سيزون

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣١٩ متر مربع

    ١٣١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بمدينتي للبيـع بموقع و فيو هايـل

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات سوبر لوكسStandAloneللبيع نموذجXوايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع اول سكن بمدينتي نموذج Z

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بتعديلات و تشطيب خاص علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع