عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 47

5,568 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه متشطبه بالتكيفات للبيع في cfc التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في CFC التجمع للبيع مجموعه الفطيم

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقه بديستركت 5 للبيع بمقدم 10% .

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في موقع مميز جدا للبيع .

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك كورنر تاون هاوس فيو لاندسكيب في ليان

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٧١ متر مربع

    ٧٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز في ليان التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر استلام فوري موقع متميز جدا بسعر خاص

4

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ايتوال دو فيل-سبيشيال توينهاوس 320م بفيو مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    ايتوال دو فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% و اقساط على اطول فتره سداد باميز موقع

    Square real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز ومتشطب في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 430 متر استلام فوري 4 غرف بسعر خاص

4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٢١٩٬٣٥٧ جنيه

    فيلا ستاند ألون دور واحد للبيع -تاج سيتي فيو رائع

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايريس احسن لوكشن و بحري احسن فيو و ارخص سعر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص توين هاوس للبيع في باتيو أورو لافيستا متسلم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في باتيو أورو، فيو حمام سباحه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى ٤ غرف متشطبة بجنينة ٢٠٥ متر في إيستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل جاهز للسكن للبيع في ميفيدا

    Redefine logo image

4

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه اقل سعر - كمبوند ازار التجمع الخامس

    TREX logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف مفروش متاح للبيع في ميفيدا

    Redefine logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في افضل موقع في تاج سيتي اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٤٦٢ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في ميفيدا،بارسل 8

    Redefine logo image

4

    5

    ٤٥١ متر مربع

    ١٢٨٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٦٣١٬٦٥٠ جنيه

    Old Contract بتشطيب كامل بنتهاوس للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٣٠٣٬٢٥٠ جنيه

    بنت هاوس مميز نص تشطيب في كمبوند فيلليت سوديك

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع إطلالة لاندسكيب موقع مميز - كمبوند PK2

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع