عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 15

5,577 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير -سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فريد في سوان ليك ريزيدنس - إيريس 1

    Property Network logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف تكمله اقساط ببالم هيلز

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تكملة اقساط - سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف للبيع في ميفيدا | الجولدن سكوير

    Property Network logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتقسيط تسليم عام 2026 في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٣٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند قطاميه بتشطيب فندقي مع جادرن كبيره

    Picky Properties logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم تاون هاوس بموقع مميز فى جيد هيلز سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير فى سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٤٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص فى سيتى جيت قلب الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في الجولدن سكوير سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز في الجولدن سكوير داخل سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٥٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس الجديده -3 دقايق من اجورا مول

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس بحمام سباحة و مساحة كبيرة فى موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موفع مميز مستقله غير متشطبه بالم هيلز للبيع

    Ninety Two logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف ريسيل للبيع باقل من سعر السوق لقطه

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٢٢٠ م التجمع الخامس، نصف تشطيب استلام فوري

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى متشطب بالكامل موقع مميز دور تاني

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 276م بسعر 30 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى متشطب بالكامل موقع مميز دور أول

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦٨٠ م مودرن بفيو مميز ف بالم هيلز قطاميه pk2

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بميفيدا بفيو رائع

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٢٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع