شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 3

2,451 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت بموقع متميز جدا في ماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225متر بحري استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي النلادي مباشرة يماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه علي النادي مباشرةبماونتن فيو اي سيتي

    Premises logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في غرب أرابيلا – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬١٩٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    194م في بيت الوطن الحي الأول مقدم 25% تقسيط 5 سنين

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في الياسمين 8 – القاهرة

    Property Network logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند النخيل فيو نادي وادي دجلة

    Vida Solutions logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه بالتقسيط دون فوائد علي أطول فتره سداد

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 188م استلام فوري تشطيب فندقي باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188م تشطيب فندقي استلام فوري باقل سعر فيو مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل مقدم فى بالم هيلز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المجاوره الخامسه منطقه فيلات فقط

    AMG. logo image

    شارع ابو موسي الاشعري, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة مفروش بالكامل تقسيمة مميزة و فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف 317م موقع مميز بحري ايست تاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٧٨٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 309م² | 4 غرف | 3 بلكونات | تشطيب خاص

    A to Z logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان بمقدم5%وبتقسيط يصل12س هتستلم شقة 384م متشطبه

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل 215 شقة للبيع في سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل 215 شقة للبيع في سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل موقع مميز - جراج - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مغري برايم لوكيشن بكومباوند الباتيو سولا

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع إبراهيم الرفاعي | م نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقه علي دور واحد مع 65م تراس بفيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة و متسلمة في سوان ليك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس هارون الرشيد مصر الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الفرن, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع