شقق 4 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 10

2,468 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن 4نوم بأقل سعر بقلب هليوبوليس بأقساط15س

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ليك فيو ٢٦٠ متر اكبر مساحه واحلي فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة250م ف القرنفل6 متشطبة استلام فورى بالفرش

    S signature logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة كورنر وبأميز موقع للبيع في سوديك إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن استلام فورى فيو لاند سكيب

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر شقة 400 م بجنوب الاكاديميه استلام فوري

    KMG Real Estate logo image

    شارع عمرو بن العاص, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير _fifth square

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه واقل سعربالم هيلز استلام فوري موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • ايسولا كواترو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    4 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف استلام فوري في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في بالم هيلز استلام فوري أقل من سعرالشركة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كورنر علي فيو مفتوح وباقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الباتيو اورو شقه للبيع متشطبه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى موقع مميز فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري في شارع الاكاديميه المقطم

    Selection Code logo image

    شارع الاكاديميه, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 263 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام فورى تاج سيتي مدينة مصر.

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا بمقدم و اقساط فى ذا ميديان

    Premises logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف 220م استلام فورى بالتقسيط بفيو مميز

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف 220م استلام فورى بالتقسيط بفيو مميز

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف 220م استلام فورى بالتقسيط بفيو مميز

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف 220م استلام فورى بالتقسيط بفيو مميز

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب جاهزة للمعاينة اقل سعر ف الكمبوند

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع