شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 6

147 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه حقيقيه للبيع شقه 337م بمدينتي ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B1 | مساحة كبيرة وفيو جاردن

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 200م فيومفتوح B10 اقل مقدم

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 250م فيووايدجاردنB1بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لامتلاك شقه 200م بأقل اجمالي مدينتي B14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره لامتلاك شقه202م بموقع استراتيجي مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٣٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك عندي وكمان استلام فوري تاون كورنر f3بمدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٨٠٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه337م للبيع ف مدينتي في افضل المراحل B8 دور ثالث

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي أرضي بجاردن استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    204م بمدينتى علي مجرى سيل بسعر مميز للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع مدينتي 200م فيومفتوح بحري صريح B10

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اكبر نموذج في المرحله 240 بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اكبر شقه في مدينتي موقع استراتيجي بفيو مفتوح

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة200م فيو مفتوح b12 راسلنا الان

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس في مدينتي337 متر استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 250 متر ارضي بحديقه في الB3 ارقي مرحله .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • نوع الوحدة : فيلا للبيعTwin House Type H / مدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر ارضي بجنينة للبيع في مدينتي بي10

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 200 متر في مدينتي B12 | تخصيص شرطة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند ساكن- استلام قريب - قسط 30 الف

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/مدينتى B7 /متشطبة/ مطبخ /استلام فورى

    Home Destination logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 250م للبيع نموذج 500 في المراحل الأولى

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع