شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 5

147 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريهPremiumف بريفادو مدينتي شقه160م فيوpool

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 189م في مدينتي

    Al Ofok Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش298م ارضي بجاردن بالمراحل الاولي كاشB1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو النادي مباشرة نموذج 700 بالفرش والاجهزه كاش B3

    Rikaz logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B2 – أرضي بحديقة – نموذج 500

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره بمدينتي ف كمباوند بريفادو شقق فندقيه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م على اكبر وايد جاردن وعلى spine مول

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي تشطيبات خاصة

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B10 دور ثاني 200م بحري شرقي4 غرف

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي اكبر وايد جاردن 200م 4غرفه مدينتي بالتقسيط

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 200م فيو مفتوح B10 بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 250م فيو وايدجاردنB1بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في B10 بجوار All Season Park وكرافت زون

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع في مدينتي – B14 فيو على الابراج

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن وموقع مميز فى B12

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقه للبيع 337م بأرقي مراحل مدينتي فيو مفتوحB8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م +جاردن 65م بأرقي المراحل وأميز لوكيشن B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه 200م بأرقي مراحل مدينتي B10

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمدينتي دوبلكس نادر 444م للبيع في B8

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه مابتتكررش كتير 240م فيو جاردن ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة فيلا تاون هاوس حجز 2022 جاهزة للاستلام!

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٨٨٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    337 متر للبيع في مدينتي بالB8 طابق متكررفيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه في مدينتي نموذج ٧٠٠ بمساحه مهوله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقتك اكبر مساححه 337م بـ مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B11 دور خامس 200م فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع