تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في پريڤادو

9 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع كواترو ڤيلا في مدينتي استلام فوري موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بمدينتى ii موقع متميز بفيلات VG5

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بحديقه و مفروش مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مودرن 200م مفروش بالكامل للبيع

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر تجاري و حديقه خاصه علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في مدينتي بسعر شقه

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بمدينتي نموذج i | موقع مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع – المنطقة الخامسة | تصميم مودرن

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٠٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون للبيع في مدينتي طرفية بدون اوفر تقسيط

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع