تاون هاوس للبيع في پريڤادو

26 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع كواترو ڤيلا في مدينتي استلام فوري موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨١٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٩٠٬٦٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مستقبل سيتي - اقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٤٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحمام سباحه تشطيبات هاي لوكس اكبر مساحه ارض فيلا i

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز جدا ii موردن كاش مدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بمدينتى ii موقع متميز بفيلات VG5

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو وايد جاردن بالتقسيط بمقدم بسيط

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بحديقه و مفروش مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٢٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مودرن 200م مفروش بالكامل للبيع

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مستقبل سيتي - باقساط حتى 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كلاسيك مباني 222م للبيع في مدينتي

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٠٥٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر مميز علي شارع واسع و قريبه من خدمات

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مدينتي بالتقسيط فيو وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر تجاري و حديقه خاصه علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في مدينتي بسعر شقه

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بمدينتي نموذج i | موقع مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اخر واميز فيلا تاون هاوس F3 باوفر لقطه بالتقسيط

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٥١٬٢٣٠ جنيه

    باوفر تجاري لفيلا تاون هاوس كورنرF3 وايدجاردن 292م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١١٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 للبيع في مدينتي كاش نصف تشطيب بسعر مميز

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج i بدون تشطيب في مدينتي بتمن شقه

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٨٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب 295متر بأفضل موقع فى مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كاش نموذج H الترا سوبر لوكس بجوار بوابه1

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مدينتي نموذج f3 وايد جاردن فيو

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٩٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بسعر تجاري و حديقه خاصه علي وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع – المنطقة الخامسة | تصميم مودرن

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٠٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون للبيع في مدينتي طرفية بدون اوفر تقسيط

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

2