بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 13

462 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع باقل سعر فوري ف التجمع الخامس

    clear scope logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Lake View Residence بحمام سباحة

    Global Marketing Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٠٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمكان مميز جدا في ايستاون مساحة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر أقل من سعر السوق - مفروش بالكامل

    New Capital Home. logo image

4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 170م في ستون ريزندس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف للبيع في ستون ريزيدنس التجمع الخامس

    Homy Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245 م موقع متميز للبيع فى كمبوند بروميناد

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٧٥٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220 متر استلام فوري فيو ليك متشطب بالمطبخ

    S signature logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز على الكلوب هاوس دايركت فيو بحري

    Right Direction logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحه روف توب افضل فيو ريسيل يوجد تفاوض

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٧٥٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس220م 4 غرف استلام فوري متشطب بالمطبخ فيوليك

    S signature logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس بإطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع استلام فوري في ستون ريزيدنس

    Omaa Property Consultant logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب بالتكييفات اوبن فيو بموقع مميز

    Omaa Property Consultant logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فندقي للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايستاون-الترا سوبر لوكس بنتهاوس 364م

    YaKan Properties logo image

4

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الترا سوبر لوكس للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة مباشرة على فيو مفتوح في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬١٧٥٬٥٠٠ جنيه

    بنتهاوس220م 4 غرف استلام فوري متشطب بالمطبخ فيوليك

    S signature logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - تاج سيتي – Kinda فيو رائع بسعرمغرى

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر - Swan Lake Residence – موقع مميز

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع | سوديك إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطب بالكامل -ارخص سعر واوبن فيو

    Right Direction logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع